Montaż i serwis klimatyzacji

Komfort w upalne dni dla każdego

Dlaczego warto zamontować klimatyzacje ?

Szukając rozwiązania w upalne dni z pomocą przychodzi nam klimatyzacja, która sprawnie obniża temperaturę w pomieszczeniu dzięki czemu możemy komfortowo funkcjonować. Systemy klimatyzacji mają również ważną zaletę wymiany jak i osuszania powietrza. Ponadto nie każdy zdaję sobie sprawę, że nowoczesne klimatyzatory mają również funkcje ogrzewania co świetnie sprawdza się w sezonie grzewczym. Rozwiązanie to jest o wiele bardziej ekonomiczne niż grzejniki elektryczne.

W dostępnych dla każdego kosztach inwestycji można w komfortowych warunkach funkcjonować w sezonie letnim który z roku na rok staje się coraz bardziej uciążliwy.

Montaż klimatyzacji nowy sącz

Jakie klimatyzacje montujemy ?

Nasza firma wykonuje montaż klimatyzacji ściennych, kanałowych, podstropowych oraz konsoli przypodłogowych.

Montujemy nastepujące systemy klimatyzacji:

  • Klimatyzatory Split składają się z dwóch części wewnętrznej gdzie znajduje się  parownik oraz zewnętrznej gdzie usytułowany jest skraplacz. Klimatyzacja poza obniżaniem temperatury w pomieszczeniu odpowiada również za stały napływ świeżego powietrza.  Klimatyzatory typu split to typowe urządzenia ścienne, które nie zajmują wiele miejsca, a ich oryginalny wygląd wtapia się w otoczenie pomieszczenia.
  • Klimatyzatory multiSplit to system klimatyzacji pozwalający na podłączenie kilku jednostek wewnętrznych o różnej mocy do jednej jednostki zewnętrznej. System ten pozwala na używanie w danym momencie wybranej klimatyzacji wewnętrznej. Jest najczęściej wykorzystywany w hotelarstwie oraz wszystkich innych budynkach gdzie potrzeba jest zainstalowania oddzielnych jednostek klimatyzacji na dane pomieszczenie.
  • Klimatyzatory VRV/VRF to idealne rozwiązanie dla większych obiektów gdzie wykorzystujemy rozległe systemy klimatyzacji.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia każdej firmy.

Pamiętaj o serwisie !

Pamiętaj o cyklicznych przeglądach twojej klimatyzacji pozwoli to na zachowanie długiej żywotności zamontowanego sprzętu a co najważniejsze uchroni cię przed wdychaniem nie czystego powietrza wydmuchiwanego przez pracujący klimatyzator. 

Wykonujemy dla państwa przeglądy cykliczne jak i serwis bieżących usterek systemów klimatyzacji:

  • naprawa klimatyzacji
  • dezynfekcja układów klimatyzacji
  • przeglądy, konserwację systemów klimatyzacji oraz wentylacji
  • wyczyszczenie filtrów powietrza lub wymiana na nowe
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego

©AMBSystem 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności